دسته‌ها
مجسمه برنج برنزی

مجسمه برنزی خانواده لاکپشت

خانم های خانه دار به وسایل دکوری و تزئیناتی بسیار اهمیت می دهند. آنها دوست دارند که از این وسایل برای زیباتر کردن و لاکچری کردن خانه استفاده کنند. امروزه وسایل دکوری و تزئیناتی بسیار زیادی ساخته شده است که هر کدام دارای زیبایی مخصوص به خود می باشند. یکی از وسایل دکوری و تزئیناتی که دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد مجسمه های کوچک حیوانات می باشد. می توان گفت تمام حیوانات مجسمه های آنها طراحی و ساخته شده است. یکی از حیوانات که افراد بسیار زیادی مجسمه آن را تهیه می کنند، لاکپشت است. در این مطلب از صنایع برنج و برنز صادقی می خواهیم به معرفی  و بررسی مجسمه برنزی خانواده لاکپشت بپردازیم. با ما همراه باشید.

مجسمه برنزی خانواده لاکپشت

معرفی و بررسی مجسمه برنزی خانواده لاکپشت:

این مجسمه برنزی همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید بسیار زیبا و لاکچری است. این محصول از سه مجسمه که یک خانواده لاکپشت است تشکیل شده است. این سه مجسمه دارای سه سایز می باشد که از بزرگ به کوچک است و نماد خانواده می باشد. مجسمه اولی که بزرگتر دو تای دیگر است به عنوان مادر و دو مجسمه دیگرا فرزندان این ماد هستند.

این مجسمه ها به خاطر زیبایی که دارد، نمای جذابی به خانه شما می دهد. از این مجسمه ها می توان در خانه ها، هتل ها، رستوران ها، شرکت ها و…. استفاده کرد. این مجسمه ها بسیار جذاب و دوست داشتنی می باشد که بسیار از افراد از این مجسمه ها به عنوان یکی از وسایل دکوری در اتاق کودکان استفاده می کنند.

این مجسمه ها بسیار با کیفیت هستند و نسبت به کیفیت بالایی که دارند، دارای قیمت مناسب هستند. مجموعه صنایع برنج و برنز صادقی دارای تضمین قیمت و کیفیت است و شما کاربران عزیز می توانید با اطمینان کامل این محصول را سفارش دهید. یکی از مزیت های این محصول این است که به راحتی می توان با وسایل دیگر خانه ست کرد و زیبایی آنها را چند برابر کرد.

شما کاربران عزیز از سراسر ایران می توانید این محصول را سفارش دهید و مجموعه با بهترین کیفیت بسته بندی به سراسر ایران ارسال می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *