دسته‌ها
میز خاطره برنج برنزی

میز خاطره برنج برنزی مدل دو طبقه ۶۰ در ۳۰

با سلام خدمت تمام کاربران صنایع برنج و برنز صادقی در این مطلب می خواهیم به معرفی و بررسی یکی از محصولات پر طرفدار مجموعه یعنی میز خاطره برنج برنزی مدل دو طبقه ۶۰ در ۳۰ بپردازیم.

معرفی و بررسی میز خاطره برنج برنزی مدل دو طبقه ۶۰ در ۳۰:

این میز یکی از محصولات بسیار پرطرفدار و پرفروش صنایع صادقی است و همانطور که در تصویر مشاهده می کنید بسیار زیبا و لاکچری است.این میز خاطره به صورت دو طبقه طراحی شده است که هر طبقه دارای کاربرد مخصوص به خود می باشد. بعضی افراد در طبقه دوم این میز وسایل دکوری و تزئیناتی قرار می دهند که زیبایی این محصول را چند برابر می کند.

در ساخت این میز دقت و ظرافت بسیار بالایی به کار رفته است و هیچگونه زبری روی بذئن این محصول وجود ندارد. در ساخت این میز از دو سنگ در دو طبقه این میز خاطره استفاده شده است. این سنگ ها بسیار با کیفیت و مقاوم هستند.

ترکیب رنگ سنگ و همچنین بدنه این محصول بسیار زیبا می باشد و یکی از دلایل زیبایی این محصول همین ترکیب رنگ ها می باشد. این میز خاطره مانند تمام محصولات مجموعه دارای کیفیت بسیار بالا می باشد و نسبت به کیفیتی که دارد، دارای قیمت مناسب است. شما کاربران می توانید با اطمینان کامل از قیمت و کیفیت این محصول را سفارش دهید. مجموعه صادقی دارای تضمین قیمت و کیفیت می باشد.

اندازه این میز 60 در 30 است که اندازه بسیار مناسبی است و در هر جایی می توان استفاده کرد. پایه این میز بسیار زیبا و لاکچری است و همچنین از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است.

از این میز خاطره در هر جایی می توان استفاده کرد. به عنوان مثال می توان در خانه ها، رستوران ها، هتل ها، مسافرخانه ها و… استفاده کرد. این میز به خاطر زیبایی که دارد، هر جایی استفاده شود نمای بسیار جذابی به آن محل می دهد و هر کسی ببیند متوجه سلیقه زیبای شما می شود.

شما کاربران عزیز برای اطلاع از قیمت می توانید با شماره های مجموعه صادقی تماس بگیرید و مجموعه صادقی به سراسر ایران ارسال می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *